O nas - Rogala - Największy wybór kamienia naturalnego w Polsce

Jesteśmy rodzinną firmą, z ponad 30-letnim doświadczeniem, prawdziwą pasją i największym realnym wyborem kamienia naturalnego w Polsce!

Już zakładając firmę czuliśmy, że kamień ma w sobie "coś", czym musimy się podzielić z całą Polską. Dlatego już od lat dostarczamy produkty do klientów indywidualnych, małych firm, ale także wielkich korporacji budowlanych!

Jednak od kilku lat zauważamy, że na Polskim rynku pojawia się coraz więcej produktów, które jedynie udają kamień naturalny. To tak, jakby do butów z eko skóry dodać jedynie naturalną wkładkę…

Doskonale rozumiemy, że nie jest trudno się nabrać, ponieważ produkty wyglądają bardzo podobnie. Do tego niektóre firmy żerują na niewiedzy swoich klientów…

Aby ustrzec Cię przed kupowaniem podróbek, oferujemy jedynie certyfikowane produkty. Dla Ciebie to pewność jakości.

Co więcej, oprócz samych certyfikatów, stawiamy także na edukację i uświadamianie naszych klientów. To dlatego w naszym zespole znajdziesz samych profesjonalistów (oraz pasjonatów kamienia).

Wydaliśmy także książkę “Milion Metrów Kamienia”, która dokładnie pokaże Ci branżę kamieniarską “od wewnątrz”.

Dlaczego tak bardzo nam na tym zależy?

Wystarczy zadać sobie kilka prostych pytań: Jeśli jedzenie to GMO, czy naturalne? Buty z prawdziwej skóry, czy jedynie jej imitacji? Lepsza jest sztuczna imitacja kamienia, czy prawdziwy kamień naturalny?

Odpowiedź na to pytanie zależy od Ciebie. Od tego, jak świadomym konsumentem jesteś. My chcemy zapewnić Ci tę świadomość, ale wybór należy do Ciebie.

To właśnie dlatego od lat tysiące klientów, wykonawców, czy dostawców stale do nas powraca i ponownie wybiera naszą firmę.

POZNAJ NAS LEPIEJ

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę?

Największy wybór w Polsce - możesz wybierać spośród ponad 200 kolorów kamienia naturalnego.

Personalizacja zamówienia - w pełni rozumiemy Twoje potrzeby, dlatego przygotujemy płyty we wskazanym przez Ciebie wymiarze.

Dowóz na terenie Polski - dbamy o Twoją wygodę i szanujemy Twój czas, dlatego dowieziemy kamień naturalny bezpośrednio na wskazany przez Ciebie adres.

Kamień do każdego zastosowania - w swojej ofercie posiadamy setki rodzajów kamienia o różnych właściwościach, dzięki czemu możesz wykorzystać go w każdym projekcie.

parallax background
200000

m² płyt i płytek z kamienia naturalnego dostępnych w magazynach Rogala
16000

Realizacji z wykorzystaniem kamienia naturalnego Rogala
30

Lat doświadczenia w branży kamieniarskiej
200

Kolorów kamienia do wyboru, dostępnych od ręki

OTO, CO PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE, JEŚLI JESTEŚ:

Zobacz realizacje z wykorzystaniem naszego kamienia

parallax background

Zapytaj nas o ofertę dla Ciebie

    Magazyn